miercuri, 18 iunie, 2025
AcasăActual Tele UA început Săptămâna Prevenirii Criminalităţii.

A început Săptămâna Prevenirii Criminalităţii.

-

A început astăzi Săptămâna Prevenirii Criminalităţii. Practic, în fiecare zi poliţiştii doljeni, şi-au propus să meargă în mijlocul comunităţii, formată din copii ori persoane adulte. Temele întâlnirilor vor fi şi ele diversificate.

  Manifestările au debutat cu ziua porţilor deschise la Inspectoratul de Poliţie al judeţului Dolj.

  Cei mai mici dintre craioveni au profitat din plin de ziua porţilor deschise. Au avut şi motive,au urmărit cu interes câinii polţişti ori au testat aparatul radar, motocicleta sau armamanetul oamenilor în uniformă.

Postări similare

sOCIAL MEDIA

9,952FaniÎmi place
12,985AbonațiAbonați-vă

Ultimele postări

Tele U Craiova
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.